MOPS Wołów - ulica Trzebnicka 6, 56-100 Wołów

MOPS w Wołowie - strona startowa

1 lipca 2020r. rusza nabór wniosków elektronicznych o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego, funduszu alimentacyjnego i specjalnego zasiłku opiekuńczego przez portal informacyjno-usługowy Emp@tia na stronie https://empatia.mpips.gov.pl/ oraz od 1 sierpnia 2020r. także drogą tradycyjną (w formie papierowej) bezpośrednio w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wołowie lub za pośrednictwem poczty.

OKRES ZASIŁKOWY / ŚWIADCZENIOWY 2020/2021 ZASIŁEK RODZINNY I FUNDUSZ ALIMENTACYJNY - Czytaj więcej
 

 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wołowie przypomina – w tym roku nie trzeba składać kolejnego wniosku o przyznanie świadczenia wychowawczego w ramach programu „Rodzina 500+”. – Wniosek złożony w ubiegłym roku, czyli w terminie od 1 lipca 2019 r., to świadczenia przyznane do końca maja 2021 r.

Nabór nowych wniosków o 500+ rozpocznie się dopiero od 1 lutego 2021 r. Obecnie wnioski o świadczenie 500 + powinny składać tylko osoby, którym urodziło się dziecko lub uzyskały prawo do pobierania świadczenia np. w związku ze zmianą sposobu sprawowania opieki nad dziećmi.

 

 

 1 lipca 2020r. rusza nabór wniosków elektronicznych o świadczenie „Dobry start” przez Portal informacyjno-usługowy Emp@tia na stronie https://empatia.mpips.gov.pl/ , przez bankowość elektroniczną lub portal PUE ZUS oraz od 1 sierpnia 2020r. także drogą tradycyjną (w formie papierowej) bezpośrednio w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wołowie lub za pośrednictwem poczty. Wniosek należy złożyć do 30 listopada.

 

Dobry Start - Czytaj więcej
 

INFORMACJA

Mając na celu bezpieczeństwo epidemiologiczne mieszkańców,
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W WOŁOWIE prosi,
by interesanci ograniczali wizyty w Ośrodku, a swoje sprawy załatwiali telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej lub platformy E-PUAP.

 

UWAGA !


Bank Żywności przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy

Społecznej w Wołowie informuje, że

od 19 lutego 2020r.

w godzinach od10.00 do 13.00

przy ul. Trzebnickiej 6

wydawana będzie żywnośćWszelkie informacji udzielają pracownicy socjalni MOPS Wołów.

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 20 z 23